Saturday , September 18 2021

V Evrope, if it is fixed, check the application of antibiotics. Ročně je to už 33 tisíc Evropanů – ČT24 – Česká televizeDopady jsou horší

ECDC ve své analýze zjistilo, že důsledky onemocnění, která způsobují rezistentní bakie, se od roku 2007 zhoršily. Znepokojivé jsou zejména případy, the name of the infection system, jako jsou například karbapenemy, známé jako antibiotic 'poslední záchrany'.

„Je … to znepokojující, antibiotic tattoo protože jsou poslední možností léčby,“ uvedlo ECDC ve svém prohlášení. „Pokud tyto (léky) u nebudou dále účinné, buddy nesmírně těžké nebo v mnoha případech i nemožné infekce léčit," dodalo středisko.

Bacteria jsou rychlejší než vakterda

Podle odhadů zdravotníků zhruba 70 procent bacteri, které mohou způsobit infekce, u jsou odolné vůči antibiům, jež se při léčbě těchto infekcí běžně používají. Vývoj bacteri, které jsou odolné vůči jednomu či více lékům, je přitom jednou z největších hrozeb, kterým medicína v současné době čelí.

ECDC after své zprávě soustředilo na pět typů infekcí, které způsobují rezistentní bakterie v EU a v Evropském hospodářském prostoru. Podle jejích výsledků v 75 procentech případů se lidé těmito bacteriálními infekcemi nakazí v nemocnicích nebo na klinách.


Source link