Friday , March 5 2021

"Apple" phoneų pardavimai ir toliau krinta, about the "Xiaomi" fixing įspūdingą populiarumo augimąThey're targeting vis-à-vis Kalbah apie išmaniųjų telefonų pardavimų mažėjimą. Dauguma gamintojų kasmet parduoda vis mažiau įrenginių ir tik retas kuris sugeba fiksuoti kilimą. Bene labiausiai nuo kenčia JAV technologijų milžinė „Apple“, kuri jau kuris laikas fiksuoja vis prastesnius resultus.

Kaip skelbia rinkos analytics, "Apple" anthro shi meth ketvirchio meta pardavė net 17 proc. maziau "iPhone" išmaniųjų telefonų, kas reiškia, jog just parduot net 1,3 mln. mažiau telefonų. Samsung 's tuo tarp and' Xiaomi 'pardavimai augo, o kinų company užspūdingą, net 48 proc. kilimą.

"Apple" phoneų pardavimai ir toliau krinta, about the "Xiaomi" fixing įspūdingą populiarumo augimą

Kaip galima matyti iš aukšiau pateiktos nuotraukos, populiariausi vis dar yra „Samsung“ kuriami įrenginiai, kurie uzima 40,6 proc. rinkos, o pats gamintojas pasiekė 20 proc. augimą. The anthroes of the european rikiuojasi Kinijos milžinė "Huawei", the point of pastarosios augimą gerokai pristabdė konfliktas are JAV ir gamintojui pritaikytos sanctions.

Thirds of Vietnamese Esanti "Apple" jau kuris laikas fiksuoja prastėjančius pardavimus visame pasaulyje ir visai nenuostabu, jog jje majėja ir Europoje. Prajajusiais metais company uzėmė maždaug 17 proc. išmaniųjų telefonų rinkos, o dabar šis skaičius susitraukė iki 14,1. Bene įspūdingiausiai vis dėlto atrodo "Xiaomi" statistics, curate atskleidžia, jog antrojo shi metų ketvirčio metu gamintojas pardavė kone dvigubai daugiau telefonų nei pernai, tuo paciu meta, ir šis skaičius siekia. vienetų.

Canalys pateikta statistics taip pat atskleidžia, jog european anthroe ketvirchio meta shiemet buvo parduota mazdaug 45,1 mln. išmaniųjų telefonų ir tai yra mazdaug 100 tūkst. vienetų mažiau nei pernai.


Source link