Tuesday , September 24 2019
Home / lithuania / Pirmasis elektrinis "Fiat" micro buses and netrucks bus docks Europai

Pirmasis elektrinis "Fiat" micro buses and netrucks bus docks EuropaiFiat Ducato yra bestseleris komercinio transporto rinkoje – jo gamma kiekvieno verslo poreikius gali patenkinti jau 38 metus. Elektrinis modelis – didelis žingsnis į priekį, kuris ne tik parodo tvarų gamintojo požiūrį į aplinkosaugą, bet ir suteikia nemenką competinį pranašumą. Kurdami elektrinį modelį, "Fiat" atstovai detaliai ianalizavalo rinką ir suvokė, jog daugybė verslų jau shandien gali be visiškai ekologički be nauditi tik elektra varomą transportą ", – sako oficialaus" Fiat Professional "atstovo Lietuorsad pardubiusz Ardrava Arzrava

Actualus kas ketvirtam

The gift of Kurdami power station "Ducato", "Fiat" as much as you detail the customer's denials and cars, we are pleased to analyze. Ji patvirtino, jog verslas jau siandien yra pasiruošęs elektriniam transportui – daugiau nei 25 proc. rinkos dalyvių tradiniais degalais varomus microbus naudoja taip when juos visiškai galėtų pakeisti elektriniai.

Elektra varomų mikroautobusų savybės geriausiai atskleidžiamos įvairiose srityse – nuo kurjerių iki maisto pristatymo paslaugų ar pavėžėjimo. Be it, miestuose daugėja zonų, į kurias galima įviuuoti tik elektromobiliais – tai „Ducato Electric“ mikroautobusą paverčia pranesesniu uz daugelį competitorų.

Labiausiai jais domisi įmonės, skiriančios išskirtinį dėmesį bendrai transporto priemonės naudojimo kainai (TCO Total cost of ownership) bei kurių mikroautobusai kursuoja neilgais, tachiau kasdieniais maršrutais.

As a clientele of "poreikus", "Fiat Professional" does not just learn how to transport the vehicle, bet the hidden dimes of the kitiems projects – pavyzdžiui, infrastructure. Platus įkrovimo stotelių tinklas yra neatsiejamas nuo elektra varomo transporto plėtros.

Skirtingos versijos įvairiems poreikiams

Naujasis mikroautobusas sukurtas laikantis aukščiausių "FCA Group" kokybės standartų ir yra tok pat universalus, kaip ir dyzeliniais degalais varomas "Ducato". Išmaniai ir kompaktiškai išdėliotos baterijos bei kiti elektrinės pavaros componentsai uzutikrina puikias komercinio automobilio savybes – more arba tokios pat kaip tradiniais degalais varomo microbus, arba pakitusios tik minimiai.

Ducato Electric canopy skyriaus talpa – nuo 10 iki 17 cubic meters, o didziausia leistina apkrova – 1 950 kg – apskritai yra geriausias results in high segments.

Į "Fiat Ducato Electric" montuojamas variklis pasiekia 90 kW galas be 280 Nm sukimo momentą. Visas sukimo momentas pasiekiamas vos paspaudus akceleratoriaus pedalą, then the car yra itin elastingas ir greitai įsibėgėja tiek mieste, tiek uzmiestyje.

Komercinis mikroautobusas bus komplektuojamas are skirtingomis batteries, curios visiškai įkrautos leis įveikti nuo 220 km 360 km, matuojant pagal NEDC ("New European Driving Cycle") methodology. Siekiant optimizuoti nuvažiuojamą atstumą, minibus greitis yra ribojamas iki 100 km / val.

"Fiat Ducato Electric" yra vienas pirmųjų elektra varomų minibus visama pasaulyje. Europos rinkose modelis bus docks 2020 m.


Source link