Saturday , July 24 2021

Prieš 23 metus duotam interviu Samas papasakojo apie išbyrėjusius dantis, o savo atheį „numatė” RusijojeŠi laida patraukė žiūrovų dėmesį ne tik dėl naujo-atviro ir nenudailinto žvilgsnio į žvaigždes, bet ir buvo patraukli humoru, parodijos elementais, nevengė provokacijų ir naujovių, rašoma pranešime spaudai.

Laidos kūrėjai, atsisakydami saldaus ir nudailinto gyvenimo būdo laidų stiliaus, leido savo herojams jaustis laisvai, parodyti tikrąjį savo veidą ir gyvenimo būdą.

For example, X X klano "laidos apie Samą, Editą Mildažytę, Juozą Erlicką, Vaivą Mainelytę, Reginą Arbačiauskaitę, Andrių Mamontovą, Irmą Jurgelevičiūtę, Borisą Moisejevą ir daugelį kitų žvaigždžių.

Rusijos pop Zvaigzde, IS Baltarusijos KILES ir Lietuvoje karjerą pradėjęs Borisas Moisejevas "X klane" pirmą Karta prisipažino esantis gėjus, Juozas Erlickas pirmą Karta su dukromis rudenį Zarasuose pademonstravo šokinėjimo nuo bokšto sugebėjimus, Rolandas Kazlas, norėdamas parodyti nejuokingąją Savo asmenybės Puse, skaitė Savo kūrybos eiles, Irma Jurgelevičiūtė aštriai pasisakėž mirties bausmę ir rankų kapojimą vagims, o tuomet dar jaunutė svajonių nuotaka Renata Mikailionytė interviu davė gulėdama su drabužiais vandens pilnoje vonioje savo namuose.

Pirmoji „X klanas“ laida, kurią jau galima pamatyti internete, buvo interviu-pokalbių laidos parodija apie BIX lyderį, dabar – prodiuserį Saulių Urbonavičių Samą.

Tuomet kalbėdamas app save ir savo muzikinę karjerą, Samas nevengė atviravimų. Pasakodamas muzikant applesų gyvenimą, Samas prisipažino, kad dėl Alkoholio vartojimo po „balių“ nekenčia savęs ir geriausiai jaučiasi blaivas. Jau daugybę metų būdamas blaivininku, Samas su šypsena turbūt pažiūrės šį interviu, nes jau tuomet jis užsiminė, blavybad card yra tikrasis menninko sąmoningo žmogaus kelias.

Pasamasodie apie užsienio žvaigdes, Samas prisimins susitikimą su "Nirvana" 1989 metaphor, as BIX ir "Nirvana" Groen Klube grojo Vokietijoje: "Jie is not a group of nežinoma groups š JAV, paprasčiausi chroni ir ėjo myžti u scenos, vietoj to, kad nueitų į tualetą ".

Laidoje Samas papasakos ir daugu nuotykių iš savo gyvenimo, apie tai, kaip jis būdamas studentas tapo vegetaru ir hours išbyrėjo vision dantys, „pilotuos“ Naikintuvą, nes tai neva yra jo hobis, o savo atheit „numatys“ Rusijoje, užsimaskavęs po ilgu peruku, juodais akiniais ir ūsais.

Parodijuodamas rusų žvaigždes, Samas susikurs stebėtinai į rusų pop atlikėjo Igorio Nikolajevo panašų įvaizdį. Rokeris Samas suvaidins save neva po 20 metų pabėgusį į Rusiją, nes "Vakarai mūsų muzikos nesuprato, Lietuva irgi", pamiršusį lietuvių kalbą ir dainuojantį dainas apie meilę, kaip tipiški saldūs Rusijos pop atlikėjai.

Nuorodą į „X klanas" laidų archyvą rasite čia:

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą chitosan informaciją panaudo interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar arba platinti mūsų medžiagą court kuriuo nors pavidalu be sutikimo, jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.


Source link