Friday , July 30 2021

Srečko Katanec še čaka na prvo zmago

Ob ligi narodov svetu na sporedu tudi po številne prijateljske nogometne tekme. Iraq nekdanjega slovenskega selektorja Srečka Katanca je predačimi gledalci brez zadetkov remiziral z Bolivijo. Katanec tako še vedno čaka na prvo zmago iraških varovancev. Na prvih treh tekmah na klopi Iraka so dvakrat remizirali (Kuvajt, Savdska Arabija) in enkrat izgubili (Argentina). Francozi so z 1: 0 premagali Urugvaj in v 36. minuti ostali brez poškodovanega Kyliana Mbappeja. Italijani so v izdihljajih z 1: 0 ZDA string. Brazilci, personal prizes such asodoval še en zvezdnik PSG Neymar, who is the director of the Cameroon rezultatom.