Sunday , June 20 2021

Arka Sokaklar'da Hüsnü in Meryem askına kayınvalide darbesi! Arka Sokaklar 502. yeni bölüm fragmanı izle!Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde, Mesut zorlu bir görev için bashka bir ekip tarafından talep edilir. Do karar vereceğini bilmeyen Mesut için durum nasıl olacaktır? Silahmın çatışmanın ortasında kalan Aylin, üzerine doğru gelen araca ateıor açıyor, araç Aylin'e çarparak hastaneye kaldırılmasına sebep oluyor. Hamile olan Aylin bebeğini kaybedecek mi?

Arka Sokaklar 503. bölüm 1 Şubat Cuma aksamı saat 20.00'de Kanal D'de.

ARKA SOKAKLAR 502. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
25 Ocak 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 502. yeni bölümünde ekip, Mesut'u terör örgütünün elinden kurtarmaya çalışıyor! Mesut'un gesmişi yeni bir sorun ortaya çıkarıyor. Doğuda yaptığı görev sırasında örgüt liderlerinden Reşo'yu karısı Dilanıın önünde öldürmek zorunda kalıyor. Dilan, bu olay yüzünden Mesut'tan intikam almak için onu kaçırıyor. Ekip, Mesut'un telefonuna ulaşamayınca hayatından endişe duymaya başlıyor. Köşe bucak onu aramaya başlayan ekip yavaş yavaş ona ulaşmaya başlıyor. Be the Syrian Mesut, Dilan'ın elinde işkence görüyor. Götürüldüğü hurdalıkta onun için infaz emri verliyor. Mesut, hurda bir arabanın içinde ölüme doğru giderken eksip ulaştığı ihbarlar sayesinde onu kurtarmayı başarıyor …

Ekip, kaçırılan Mesut'un kanlı giysilerine ulaşınca hayatı hakkında büyük endişe yaşıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 25 Ocak Cuma aksamı saat 20.00'de Kanal D'de! Mesut, the list of Taylan'dan almıştır in Ekrem'e verir. Karşılığında Taylan'ı teslim alır. Taylan ekiptekilere rastgele ateş etmeye başladığı anda, Engin tarafından vurulur. Mesut, eski sila arkadaşının vurulmasından dolayı üzgündür. Taziye evine gider in Taylan'ın ablasından helallik ister.

SON BÖLÜM ÖZETİ
Dilan, the bir hücre evine gider in Mesut'u öldürmesi için teröristlerle anlaşır. Adamlar Mesut'u kaçırır in Dilan'a getirir. Mesut Dilan'ı görünce geçmişte operasyonda kocası Reşo'yu öldürdüğünü hatırlar.

Ekiptekiler Mesut'a ulaşamayınca herkes endişelenir. Tunç da gelmiştir emniyete. Ekrem'den hücre evinin bilgilerini öğrenirler. Hücre evindeki elemanlardan biri, Dilan'ın Mesut'u tutuğu yeri tarif etmek zorunda kalır; fakat, Mesut'u depodan götürmüşlerdir. Ekiptekiler onun kanli giysilerini bulur. Selin sinir krizi geçirir in kendinden geçer.

Engin, Adem in Şaban'ın ölümünden duyduğu şüpheyi başka bir doktorla paylaşır. Doctor Nazım ölümlerin şüpheli olduğunu in hastanede bulunan bir madde ile gerçekleştiğini söyler. Engin katile çok yaklaşmıştır artık.


Source link