Thursday , August 18 2022

Hollanda basınından Babel yorumu! "Sonunu hazırlıyor"[ad_1]

Yıldız oyuncunun Siyah-Beyazlı taraftarla yaşadığı gerilim Avrupa basınında da geniş yankı buldu. Hollandalılar, 'Ryan Babel sonunu hazırlıyor! ..' yorumu yaptı.

KENDİSİİİ elestiren bir Beşiktaş taraftarına sosyal medyada küfürlü ifadeler kullanan Babel, tepkiler üzerine hesapların kapatt. Ancak Hollandalı oyuncunun yaşadığı gerilim in kulübün as a verilaceğini açıklaması Avrupa basınında geniş yankı buldu. Hollanda Milli Takımı'nda da forma giyen Babel için kendi ülkesinden de yorum ve tepkiler geldi. Anchor hemen hemen bütün gazeteler Babel'in hareketlerini yersiz in anlamsız olarak değerlendirdi.

KADRO DIŞI TEHLİKESİ

Babel'in bu eylemleriyle Beşiktaş'ta sonunu hazırladığı yorumunu yapan Hollanda basını, "Taraftarla anlamsız bir diyaloğa girmesi yanlıştı" ifadesini kullandı. Beşiktaş yönetimi de Babel conusundaki kesin kararını G.Saray derbisi sonrasına erteledi. Ancak yönetimin büyük çoğunluğu Hollandalı oyuncunun süresiz kadro dışı kalmasından yana. Season sonund Beşiktaş'la mukavelesi bitecek olan Babel'in be gelişmelerden sonra kulüpte kalma şansı da zora girdi.

Haber Kaynağı: Aksam


[ad_2]
Source link