Sunday , September 22 2019
Home / turkey / Huawei, Mate X'in çıkış tarihini bir kez daha erteledi

Huawei, Mate X'in çıkış tarihini bir kez daha ertelediSamsung, geçti geimiz aylarda Galaxy S10 serisi ile beraber sirketin ilk katlanabilir phone olan Galaxy Fold'u tanıtmıştı. Her no cadre tanıtım etkinliğinde Samsung için işler yolunda gitse de daha sonra telefonun ekranında ve menteşesinde birçok sorun meydana gelmiş ve Güney Koreli sirket phone piyasaya sürmemişti.

Akinli akıllı telefon üreticisi Huawei, katlanabilir to the phone Mate X'De Samsung´un yaşadığı sorunları yaşamamak ve donanımın hatasız olduğundan emin olmak için daha fazla zaman harcamak istyor ve phone piyasaya sürmüyor.

huawei

EYLÜL AYINDA ÇIKACAK DENİLMİŞTİ

Huawei'nin daha önce temmuz olarak açıkladığı Mate X'in piyasaya çıkma tarihi, katlama mekanizmasının doğru bir şekilde çalıştığından ve uygulamaların açıldığında cihazylunda uyılımılım Huawei sözcüsü ise yaptığı açıklamada, '' Güvenilirliğimizi kaybetmemek icin Mate X'i erkenden piyasaya sürmek istemiyoruz. '' demişti.

EYLÜL AYINDA DA PİYASAYA ÇIKMAYACAK

Huawei'den yapılan açıklamaya göre katlanabilir Mate X, önümüzdeki ay da piyasaya sürülmeyecek. Ketirket, Mate X için piyasaya sürülme tarihi olarak kasım ayını hedeflediğini ve no olursa olsun bu yıl içinde telefonun piyasaya sürüleceğini belirtti.

Huawei, Mate X'in çıkış tarihini bir kez daha erteledi

Samsung ve Huawei'nin ilk catalogs the phone deneyimlerinin pek de sağlıklı olmadığını söyleyebiliriz. Iki şirket, şimdiye kad telefonların çıkış tarihini birçok kez erteledi veki telefon için de henüz net bir tarun bulunmuyor. Bakalım ilk önce hangi telefon piyasaya sürülecek?

Aşağıdaki bağlantıdan Ensonhaber Teknoloji Instagram hesabını takip ederek güncel teknoloji haberlerine anında ulaşın.

@eshteknoloji

I'm advertising google tarafından sağlanıyor?


Source link