Thursday , August 18 2022

MasterChef kim elendi? Kim gitti? 27 Kasım MasterChef Türkiye 26. son bölüm[ad_1]

MasterChef Türkiye 26. bölümüyle bu aksam ekranlardaydı. Bu aksamki bölümünde MasterChef'te eleme heyecanı yaşandı. Elemeden is also one of the most renowned brands in the world. Ardından ise docunulmazlık oyunu oynandı. İşte nefesleri kesen 27 Kasım MasterChef 26. son bölümünde yaşananlar …

MASTERCHEF TAKIMLAR YARIŞINI KİM KAZANDI?

Mastechef takımlar yarışında kıyasıya mücadele yaşandı. Bugün İstanbul'un en büyük otellerinden birinde 45 öğretmen için yemekler yapıldı. Kırmızı takımda Kerem yemekleri yaparken fenalaştı. Mehmet'de ceza alınca bir süre Meltem yalnız kaldı in the Hakan'ın desteğiyle yürüdü. Bu sīrada Meltem'in başına talihsiz bir olay geldi. Meltem yemeğin içinde streç film unuttu. Ancak streç filmi yemeği neyse ki konuklar yemedi. Stydyoda oylar açıklandı in the documentary 27 – 18 treats such incidents.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Takımlar yarışını kaybeden mavi takım dokunulmazlı oyununa çıktı. Uğur, Eslem, Burcu in Hakan dokunulmazlık oyununa çıktı. Hakan yine dokunulmazlığ kazanırsa diğer yarışmacılardan biriyle bu hakkı paylaşacak. Yemekler yapılmadan önce ilginç bir oyun daha oynandı. Kırmızı takım yarışmacıları hayallerindeki tabakları çizdiler. Sonrasında yapılan kurayla mavi takım kırmızı takımın çizdiği tabakları hazırladı. Burcu ve Uğur'un tabakları en çok beğenilen 2 tabak oldu. Böylece ESLEM, the Mehmet'le eleme potasına giren ikinci yarışmacı oldu. Dokunulmazlığı ise Uğur kazandı. Böylece BURCU, Eslem in Mehmet ile birlikte eleme potasına girdi.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

MasterChef'te Mehmet, Eslem in Burcu eleme oyununa çıktı. Mürdüm eriği soslu kuzu sırt ile buğday risotto eleme yemeği olarak yapıldı. Yapılan yemeklerin ardından tadımlar yapıldı in eleme potasından ilk çıkan isim Burcu oldu. Mastechef Türkiye'den elenip MasterChef hayallerine veda eden isim MEHMET oldu. Eslem yarışmaya devam etme hakkı kazandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ

[ad_2]
Source link