Monday , October 3 2022

O Ses Türkiye šampiyonu, birincisi kim oldu? 27 Ocak 2019 kazanan isim açıklandı! Umut kaç mi, Ferat Üngür mü?[ad_1]

O Ses Türkiye'de šampiyon kim oldu? Uzun süredir ekranlare gelen About Ses Türkiye yarışmasında heyecan doruktaydu. 27 Ocak Pazar likes the final heyecanı yaşandı. Murat Boz'un yarışmacılarından Ferat Üngür, O Ses Türkiye finale son performanslarını sergiledi. Ardından Beyaz'ın yarışmacılarından Umut Kaç, O Ses Türkiye finalinde son performansların sergiledi.

About SES TÜRKİYE FİNALE ÇIKAN 2 İSİM KİMLER OLDU?

O Ses Türkiye'de yarışmacıların performanslarının ardından en çok oy alanikiki final yarışmacısıçıçlandı. Ferat Üngür finale çıkan ilk isim oldu. The birlikte finale yarışacak ikinci isim ise Umut Kaç oldu. Ferry ile Umut çampiyonluk için son kez sahneye çıkacaklar.

2019 About SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Ferat ile Umut, 2019 O Ses Türkiye champion olmak için son kez sahneye çıktılar in sarkılarını söylediler. The SMS message has been sent to you. Shimdi ise oylar sayılıyor. O Ses Türkiye birincisi FERAT ÜNGÜR oldu. Ferat Üngür, "Bu birinciliği kadınlara, annelere in şiddet mağduru kadınlara armağan ediyorum" dedi.

2019 About SES TÜRKİYE ÖDÜLÜ NE?

O Ses Türkiye is a leader in the field of tourism. Be aksam birinci olan Ferat Üngür About Ses Türkiye ödülü olarak Hibrit otomobil sahibi oldu.

Yarışmanın kuralları

O Ses Türkiye's program has been launched in the bir sunucu yer almaktadır. Yarışma formatted seneden seneye değişiklik göstermektedir.

Kör Seçmeler: Yarışmanın birinci turudur. Jüri üyeleri adayları sahneye arkası dönük bir şekilde dinler. Eğer adayın sesini beğenirse butona bassar in bulunduğu koltuk sahneye doğru döner. Sarki bittikten 3 saniye sonrasına kadar tüm jüriler butona basabilir. Eğer bir yarışmacıyı birden bean jüri beğenip butona basarsa bu kez yarışmacı ekibine katılmak istediği jüri üyesini seçer v seçtiği jürinin ekibine katılır. Her jüri üyesinin belirli bir kontenjanı vardır v seneye göre değişir. 3rd season in the season 32, 4th season 53 in the 5th season 65-70 seasons.

İkinci Tur: Yarışmanın ikinci turudur. Bu tur ilk 4 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 5. sezonda bu formata eklenmiştir.
Group Turu: Her 5th to 6th gymnastics team in the Kör Seçmeler'deki performs a cinematic arkasında coçlarının önünde bir kez daha sunuyorlar. Group birincisi doğrudan düello turuna çıkmaktadır. İkinci ve üçüncüler İkinci Şans Eşleşmesi'ne katılırken geri kalanlar doğrudan elenmiştir.

İkinci Şans Eşleşmesi: Her guian iki kişi birebir düello yaparak farklı şarkılar söylediler. Sonucunda koç düellolara kimleri çıkaracağını karar verir. İki kişiden biri üst tura çıkar diğeri elenir.

Düello: İlk 4 sezonun ikinci; 5. sezonun üçüncü turudur. Her bir jüri üyesi ekibindeki yarışmacıları ikişerli veya üçerli eşleştirerek sahnede yarıştırır. Yarışmacılar aynı sarkıyı söyleyerek birbirleriyle düet yaparlar. Sonucunda koç yarışmaya kiminle devam edeceğini seçer. Kazanan üst tura geçer.

Transfer: İlk 2 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 3. seasonal formatata girdi. Düellolarda elenenler belirlendikten sonra elendiği takımın koçu dışındaki diğer 3 as a yarışmacıyı kendi takımına almak isteyip istemediği sorulur. Kör Seçmeler turunda olduğu gibi jüriler butonlara bassarlar in eğer bir yarışmacıyı birden fazla jüri isterse seçim yarışmacıya bırakılır. Seçilen yarışmacılar ise yarışmanın üst turuna geçmeye hak kazanır.

Birebir: İlk 4 sezonun üçüncü turudur. 5. sezonda kaldırılmıştır. Üçüncü turdan itibaren yarışmacılar şarkıyı tek başına söyler. Yine ikiserli veya üçerli eşleşerek biri bir üst tura geçer. Yalnızca 4th seasons bu turda transfer bulunmaktadır.
Çapraz Eşleşmeler: Bu tur ilk 3 sezonda bulunmamaktadır. İlk defa 4. sezonda bu formata eklenmiştir. Bu turda yarışmacılar farklı ekiplerdeki yarışmacılarla jaiserli ya da üçerli eşleşerek sırayla farklı şarkılar söylemektedirler. Bu turda seçimi stüdyodaki 450 seyirci ellerindeki butonlarla belirler. Sesi beğenenler 1'e beğenmeyenler 2'ye basar. Seyircilerin is not a problem when it comes to hakları vardır. En yüksek yüzdesi olan yarışmacı Canlı yayınlar'da yarışmaya hak kazanır.

Canlı Yayınlar: You have to send a SMS to your friends via the SMS service (the 5th season is being sent to the TV8 by Yan Ekran Uygulaması kullanılabilir.) Final turlarıdır.

Çeyrek Final: Bu turda kalan 16 yarışmacı 4'erli şekilde ayrılarak performanslarını sergiler. Her performanstan sonra 2 dakikalık SMS oylaması sonucu her 4 grupy sonuncu olan 1 kişi toplamda 4 kişi yarışmaya veda eder. Çeyrek Final'in 2. as a result of the 12th anniversary of the 3 rd rounds of the first round of the 1 st round of the final round of the 8th round.

Yarı Final: Bu turda ise kalan 8 yarışmacı 4'erli şekilde ayrılarak performanslarını sergiler. Her performance sonar 2 dakikalık SMS oylaması sonucu her 2 grupy sonuncu olan 1 kişi toplamda 2 kişi yarışmaya veda eder. Yarı Final'in 2. ashasında kalan 6 yarışmacı 3'erli şekilde ayrılır ve yine her gruptan 1 kişi elenerek Final'de yarışacak 4 kişi belirlenir.

Final: Bu turda ise 4 yarışmacı 2'şer tane şarkı söyler. Yapılan SMS oylaması ile önce 4. öğrenilir. Ondan sonra kalan 3 yarışmacı eski performanslarından birini seslendirir ve üçüncü belirlenir. Son olarak kalan 2 yarışmacı eski performanslarından bir tane daha seslendirir in SMS oylamasında Türkiye'nin O Ses'i ortaya çıkar.

[ad_2]
Source link