Thursday , August 18 2022

Son dakika: Stephen Hillenburg hayatını kaybetti … Stephen Hillenburg kimdir?[ad_1]

Hillenburg'un ölüm has not been identified as having a significant impact on the motor of the ALS in the light of the belief.

Son dakika ... Stephen Hillenburg hayatını kaybetti

Dünya çapında oldukça popüler olan çizgi filmi yayınlayan kanaldan yapılan açıklamada, "Bugün Hillenburg'un hayatı in eserlerine hürmet için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuyoruz" ifadesi yer aldı. 1999'dan bu yana 200 bölümden fazla yayınlanan 'Sünger Bob', Hillenburg'un yönetmenliğinde 2004'te sinemeya uyarlandı, ayrıca Broadway'de sahnelendi. Müzikal bu yılın başında Tony Ödülü'ne değer görüldü.

STEPHEN HILLENBURG KİMDİR?

class = 'cf'>

May 15, 1960, a Stephen Hillenburg aynı zamanda sünger bob'un yaratıcısıdır. 1979 yılından beri 15 filmde rol almıştır. 2000 yılından beri 5 seslendirme yapmıştır. En son filmi Sponge Bob Kabuk Sehir'dir. 2008'de yeni filmi çıkmıştır. Ayrıca 2001 Oskar ödüllerinde (Sponge Bob) ödülünü almıştır.Kariyerini Sponge Bob çizgi filmiyle geliştirmiştir.

Yine çok bassarılı bir çizgifilm serisi olan Rocko's Modern Life by Stephen Hillenburg'un kariyerindeki önemli işlerden birisidir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

[ad_2]
Source link