Friday , May 7 2021

Tasarımıyla Göz Dolduran Electric pick-up: Rivian R1TPikapların dünyası değişiyor. Hem ekonomik, hem de eğlenceli, elektrikli arazi araçları yakında yollarda olacak.

The ABD mentions the Rivian and the electricians in the pikes. R1T and verilen model ile shirket, pikap, kamyonet gibi çok amaçlı kullanıma uygun araçların sürücülerine, elektrikli araçların sadece rekabetçi değil, benzine in mazot ilealan araçlardan çok daha iyi olduklarıı ispatlamayı amaçlıyor. 2018 Los Angeles Otomobil Fuarında görücüye çıkan R1T, sürücülerine 400 miles kadar (yaklaşık 643 km) has changed in standard dört çeker özellikleri sunuyor.

İLGİLİ HABER

Range Rover'ın 2019 Model Elektrikli Aracı, Yarım Milyonluk Fiyatıyla Dudak Uçuklattı

In addition, the modern LED lights in the LED lights are green, and the LED lights are green, and the LED lights are green and the sun is shining brightly.

The "Elektrikli Macera Araçları" sirloin of the off-road arachelarıı yüksek teknik özelliklerle donatırken, aynı zamanda kabin içinde de sürücüsüne biraz eğlence sunmayı ihmal etmemiş. R1T, 34, and 30 in the 26-yard ramp yaklaşma açısı değerlerine sahipken, 45 derecelik eğimli yolları rahatlıkla çıkabilecek kabiliyete sahip.

İLGİLİ HABER

Ruslardan Suda Yüzebilen Dünyanın En Manyak Arazi Aracı: Sherp ATV

Gelecekten gelmiş gibi gözüken aydınlatmaları, konsol tasarımı, araç içi eğlence sistemi or arazıirı yirlarında gördüğümüzde, rahatlıkla kabul edeceğimiz bir kategoriye koymuş. In the case of 330 liters of yuan, the capital of the country of origin shall be equal to that of the capital of the Member State in question.

İLGİLİ HABER

Dünyanın En Hözlı SUV'u Olma Özelliği Taşıyan Lamborghini ST-X Konsepti

Tüm bu fonksiyonellik in arazi kabiliyeti aynı zamanda iddialı bir performans ile sunuluyor. Aracın 0-100 km of the 3 sanye icen, which is the perfect choice for all those who want to enjoy their activities. En büyük rakibi olması beklenen Tesla'nın SUV'si in the Ford'un hibrit F-150sinin karşısına bu değerlerle çıkarak, onlardan hiç de geri kalmayacağın gösteriyor.

İLGİLİ HABER

Bir Tesla Sürücüsü Tek Şarjla 1000 km Rekorunu Kırdı!

Rivian R1T, tasarımın, farklı kullanım amaçlarıyla birleştiği, performanstan ödün vermeden, en yüksek güvenlik standartlarının da kullanıcılara sunulabileceğini gösteren bir araçla piyasalara giriş yapıyor. In the 1980s, the Americas would have been able to create a stronger arable land, which would help to protect the population of the world.

Kaynak : https://www.slashgear.com/rivian-r1t-electric-pickup-truck-price-specifications-capabilities-26555184/


Source link